حس كافه در فرشته مكاني مناسب براي آرامش

2019-03-24

كافه در فرشته  قرار دارد و همه دوست دارند كه در مكاني مناسب به دور از هياهو و شلوغي هاي شهر به آرامش دست يابند و گاهي اوقات پيدا كردن اين چنين مكاني سخت مي شود و در اين اوقات است كه شما مي توانيد به حس كافه در خيابان فرشته برويد و دمي بياساييد تا دوباره براي دنبال كردن اهداف خودتان، انرژي بدست بياوريد.

حس كافه در فرشته مكاني مناسب براي آرامش

حس كافه در فرشته مكاني مناسب براي آرامش | حس كافه

زماني كه وارد حس كافه در فرشته مي شويد، فضا به قدري صميمي است كه مي توانيد از همان لحظه اول آرامش و آسايش را تجربه كنيد. حس كافه در فرشته؛ در واقع هم رستوران است و هم كافه مي توانيد هر دو را يك جا تجربه كنيد و به محض ورود شما را تا ميز مورد نظرتان يا ميزي كه گارسون براي شما در نظر گرفته راهنمايي مي كنند. حس كافه يك تراس و يك فضاي داخلي دارد كه شما مي توانيد هركدام را خواستيد انتخاب كنيد. شيريني هاي حس كافه در فرشته خاص و منحصر به فرد است و شما از خوردن آن ها لذت خواهيد برد.

قيمت نوشيدني ها و خوردني ها در حس كافه مناسب است و حتي مي توان گفت كه به يك بار رفتن مي ارزد. حس كافه در فرشته فعاليت خود را از سال ۱۳۹۶ شروع كرد و با ابتكار و خلاقيت در زمينه نوشيدني ها و خوراكي ها توانست كه خيلي سريع طرفداران بيشماري را پيدا كند كه البته هر روزه بر تعداد طرفداران نيز افزوده مي شود.

خدمات كافه اي منحصر به فرد در فرشته

خدمات كافه اي منحصر به فرد در فرشته | حس كافه
حس كافه در فرشته ، يك فضاي باز داشته و انواع و اقسام خوراكي هاي تفريحي در آن جا وجود دارد. محلي مناسب جهت دورهمي هاست و شما مي توانيد مدتي را با دوستان خود بياساييد. مشتريان مي توانند از سرويس اينترنت حس كافه هم استفاده كنند.حس كافه در خيابان فرشته تهران قرار دارد. مشق حواس و لمس ميراث شعار اين كافه زيبا و دوست داشتني است. منوي آن خاص بوده و در مكاني منحصر بفرد قرار دارد كه باعث شده مشتريان زيادي را به خود جلب كند.

ساعات كار حس كافه

ساعات كار حس كافه | حس كافه

ساعات كار حس كافه در فرشته از ۹ صبح تا ۱۰ شب است كه در طي اين مدت مي توانيد از خدمات كافه حس در فرشته برخوردار شويد. هنر ايراني در حس كافه موج مي زند و شما مي توانيد از انواع غذاها و نوشيدني هاي تفريحي لذت ببريد. طعم هاي تكراري باعث شده كه كاركنان و مديريت حس كافه در صدد تغيير برآيند تا بتوانند مشتريان بيشتري را جذب كنند.

محیط صمیمی و دلنشین

محیط صمیمی و دلنشین | حس كافه

فضايي دلنشين است و شما هرگز احساس غريب بودن را احساس نخواهيد كرد. حس كافه در فرشته يك مكان مناسب براي ملاقات با مشتريان و شركاي تجاري است و مشتريان بعد از رضايت از برخورد و سرويس مناسب و عالي كافه، به طور يقين، نسبت به عقد قرارداد تمايل خواهند داشت. شما مي توانيد در حس كافه، ساعات خوشي را با دوستان خود بگذرانيد و بعد از آن، دوباره كار و تلاش خود را از نو شروع كنيد.

آدرس كافه اي منحصر به فرد در فرشته

آدرس كافه اي منحصر به فرد در فرشته | حس كافه

حس كافه در فرشته بهترين محل براي نوشيد چايي و قهوه است و شما هرگز طعم آن ها را فراموش نخواهيد كرد. شيريني هاي تازه اي كه به طور يقين شما از خوردن آن ها لذت خواهيد برد. مهمانان شما از اين چنين فضايي لذت خواهند برد. شما هرگز طعم بستني ها، شكرپاره و لب دوزها و لب سوزها را فراموش نخواهيد كرد.  شما مي توانيد از انواع نوشيدني  ها و دسرها نيز استفاده كنيد. حس كافه در مجتمع رويال واقع شده كه يك محيط آشنا و دوست داشتني بوده و شما به طور يقين آن را دوست خواهيد داشت.

رزرو میز

رزرو میز | حس كافه

شيريني هاي متفاوتي را تجربه خواهيد كرد و يك فضاي صميمي را تجربه خواهيد كرد. نوشيدني هاي سرد و گرم حس كافه طعم ايراني دارند و مهمانان شما نيز از اين چنين فضايي لذت خواهند برد. منوي خاص و منحصر به فردي دارد و در يك مكان خاص و منحصر به فرد در شهر تهران واقع شده است. شما مي توانيد با مراجعه به بخش رزرو وب سایت، ميزي را براي خودتان رزرو كنيد.

شما مي توانيد زيبايي هاي طبيعت را در كنار انواع نوشيدني ها و غذاهاي تفريحي تجربه كنيد. حتي اشخاصي كه تمايل دارند سيگاري را بكشند مي توانند در بالكن كافه، اين كار را انجام دهند و براي ديگران نيز مزاحمتي را از اين بابت فراهم نكنند.

پذيرايي كافه اي منحصر به فرد در فرشته

پذيرايي ايراني در اين رستوران به چشم مي خورد و شما مي توانيد از انواع نوشيدني ها و بستني ها استفاده كرده و نهايت لذت ببريد. اين كافه دوست داشتني در آدرس تهران، خیابان فرشته، خیابان نیلوفر، ساختمان رویال آدرس، طبقه دوم قرار دارد و شما مي توانيد به همراه با خانواده يا دوستان به آدرس ذكر شده مراجعه كرده و ساعات خوشي را سپري كنيد.وجود اين چنين كافه اي در پايتخت براي ساكنان يك نعمت محسوب مي شود كه  مي توانند ساعاتي را به دور از هياهو و شلوغي شهر به اين مكان پناه برده و لحظات خوشي را به همراه با خانواده يا دوستان بگذرانند.

مي توانيد به صورت تلفني ميزي را براي خودتان رزرو كرده و با خيال راحت به كافه تشريف آورده و از منويي كه براي شما پيش بيني شده لذت ببريد. اين كافه زيبا و دلنشين به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع بوده و به نام حس كافه و اصيل ايراني است.

دكوراسيون كافه اي منحصر به فرد در فرشته

دكوراسيون كافه اي منحصر به فرد در فرشته | حس كافه

دكوراسيون حس كافه در فرشته منحصر به فرد بوده و لوسترهاي زيبايي نيز از سقف آويزان است. به هنگام صرف دسرها، براي شما موزيكي هم نواخته مي شود و همين باعث زيبايي سمعي براي شما مي شود. ميزها و صندلي هاي كافه حس زيباست و راحتي شما مدنظر گرفته شده است. براي ملاقات هاي دو نفره مناسب است. با اين وجود شما مي توانيد با جمع دوستان خود نيز به كافه حس تشريف بياوريد و اوقات خوشي را سپري كنيد.فضايي خاص بوده كه حس دوران نوستالژيك را به شما منتقل مي كند و مي توانيد يادي از گذشته ها كنيد. سنت هاي اصيل ايراني در اين كافه حفظ شده و شما مي توانيد در كنار حفظ سنت، تفريحاتي داشته باشيد.

حس زيبايي را به شما منتقل مي كند. يك كافه اصيل ايراني است و شما مي توانيد نهايت لذت را از اين رستوران ببريد. شماره تلفن هاي حس كافه عبارتند از : ۲۶۲۰۹۹۳۰ ـ ۰۲۱ ، ۲۶۲۰۹۹۴۰ ـ ۰۲۱ است كه مي توانيد با اين شماره ها، ميزي را براي خود رزرو كنيد.